Jdi na obsah Jdi na menu

Diskuze

 

Diskuze otevřena !                               

Pochvaly vítány....

Připomínky akceptovány ...       

Kritika se zamítá  ...                              

 

 NAŠE MOTO

NECHCEME BÝT NEJLACINĚJŠÍ - CHCEME BÝT NEJKVALITNĚJŠÍ

pro-web.jpg

miklogo.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Kfely

(Strejdoš Ivoš, 29. 5. 2014 8:28)

No konečně rozumná řeč :-) už mi to tady začalo zavánět hysterií. Tak teda za rok jdem na to!!!!

Závody

(Bagr, 28. 5. 2014 9:50)

A aby nedošlo k nějaké dezinformaci.Závody nebudu již dále pořádat,ne z důvodů cateringu,ale protože me to psychicky vycucavá a chci si jako vy jen tak chytat ryby,nechat si donést jídlo až pod nos,osahavat a oblbovat obsluhu a když mi nebude po vůli tak pomluvit vše co se dá.To se přeci mezi kamarády normálně dělá né.Zamyslete se nad tím tzv.kamarádi.Ani se těm holkam nedivím,že maj vůči některým z Vás averzi.

Re: Závody

(Jeseter, 28. 5. 2014 11:57)

Vláďo, když ty nebudeš pokračovat v závodech, tak je nikdo dělat nejspíše nebude. Nevidím důvod proč bys nemohl chytat na závodech které orgnizuješ. Vypusť catering a ryby si stejně zkontrolujeme soused se sousedem. Je škoda pohřbýt pěkné závody zkrze nefunkční catering ....

Re: Závody

(Nerybářka, 28. 5. 2014 12:51)

Pane Bagře,
neznám Vás ani obsluhu kterou ve Vašem příspěvku zmiňujete, ale jestli se jedná o dámy, které mě osobně svou odpovědí na můj nezájem o jejich nabídku vzali chuť i na již více jak dvouhodinovou objenávku, neumím si představit váhu zbytku Vašeho přispěvku.
Nikoho jsem neosahávala, neoblbovala, tak prosím o volbu vhodných frází.
Omlouvám se jestli můj příspěvek někoho urazil, ale Váš příspěvek pane Bagře se velice dotkl mě!!!
Doposud jsem na Vás slyšela jen samou chválu, tak se nedegradujte na základě reakcí z příspěvků nejsou k Vám.


Re: Re: Závody

(bagr, 28. 5. 2014 14:31)

Špatně jste to pochopila.

upozornění

(Strejdoš Ivoš, 28. 5. 2014 14:15)

Dal jsem upoutávku na závody, ale zařadila se o něco níže. Vím nejste žádní blbci, ale takhle jsem klidnější, že to nepřehlédnete.

Rybářské závody

(Strejdoš Ivoš, 11. 4. 2014 20:45)

Zdravím vás přátelé rybáři. Carp team Ostrov pořádá na rybníku Malý Bor závody a to 9. května. Sraz na hrázi rybníka je v 18 hodin, po rozlosování a obsazení palpostů se v 19 nahazuje. Konec je v sobotu ve 13 hodin, následuje vyhlášení výsledků a udílení cen ( první je půlka prasete a pak menší části a i ten poslední získá cenu) Startovné je 450 Kč, loví se jen z hráze na jeden prut, zavážecí lodičky povoleny. Ryba se hodnotí od velikosti 30 cm a to 1 cm = 1 bod. Parkování je možné na hrázi u prutu i na bivak se místo najde. Občerstvení ve stavu tekutém i pevném zajištěno po celou dobu. Nejčastěji lovené ryby: Kapr, amur a jeseter. I když se splete zubatá nebo vousáč samo se také počítají. Vzhledem k tomu, že ty první závody v roce jsou rychle vyprodány (pouze 21 lovců) je nutné, pokud někdo budete mít zájem se zúčastnit, dát závaznou objednávku co nejdříve. Další info a rezervace lístků na mém telefonu: 723136740

Re: Rybářské závody

(Oťas, 12. 4. 2014 12:13)

Strašně rád bych jel Ivoši, ale mám chlastačku v práci. Škoda, je to asi jediná šance, jak se na ten rybník dostat...:-))))

Re: Re: Rybářské závody

(Strejdoš Ivoš, 13. 4. 2014 22:25)

Zdravím Oťas, nevěš hlavu není to jediná šance budou ještě dvoje závody. Na konci června a začátkem září. Ale doufám, ž se konečně sejdem po dlouhé době všichni majitelé a plánuji řešit problematiku zvaní přátel na rybník. Takže nezoufej. Mimo jiné jsem se právě vrátil z rybníka a oslavuji úspěšnou misi. Kapr jen jeden, ale zvedl jsem si osobák a jesíci 5 ze sedmi, teda jeden nastopro dvakrát. Ráno jako první a večer zakončoval. :-)))

Re: Rybářské závody

(Strejdoš Ivoš, 28. 5. 2014 14:10)

Zdravím všechny vydry co na závody rády zajdou. Druhé závody pořádáme v pátek 13.6. Propozice v předchozím příspěvku jen z malou změnou. Příspěvek na krmení pro ryby, nebo-li startovné se zvedlo na 500.- Kč za osobu.

víkendové závody

(Jarda J., 27. 5. 2014 23:37)

Zdar ,
nikdy jsem sem nepsal žádný příspěvek a ani to nehodlám zavádět, ale musím se vrátit k víkendové dvaačtyřicítce na Kfelským rybníku , co se týče míst a rozhodčích ,tak to bylo opět suprově připravené ,ale zazněly tam dos ostrý slova a nespokojenost k občerstvení . Musím potvrdit ze své zkušenosti,že dělat catering na rybářských závodech,kde se chytá 42 hodin nonstop není žádná sranda,ale na druhou stranu holky věděli do čeho jdou,nedělali to po prvé. V pátek jsem jel z práce rovnou na závody utahaný a hladový ,když jsem si objednal kafíčko,tak my bylo okamžitě odpovězeno,cituji,, Broučku,tak to máš smůlu,teď se točí pivo a dělá krkovička,, . Krkovičky jsme se dočkali až po deváté,cca. po třech hodinách,pivko se přestalo točit taky brzy. Druhý den byla slíbená ranní polévka,to jak všichni víte,taky to časově nedopadlo moc dobře. Závěr : na cateringu se dají vydělat pěkné peníze,ale musí se chtít,pak si přestanou závodníci vozit sebou vlastní jídlo a pivo a my co spoléháme na obsluhu tak jsme se už poučily,ale to bych byl dost nerad abych si musel ještě na závodech vařit. Proč jsem se o tom vůbec zmínil ? Ze všech stran jsem slyšel samou kritiku,to pivo je teplé,krkovice je malá atd. . Jediný kdo se tam ozval byl Ríša,nechci se ho zastávat,je to mlsná huba,ale měl pravdu. Je hezké jak Fish team Jeseter drží při sobě,ani bych se mu nedivil , že by takové akce přestal financovat .
Tak zase někdy u vody.
Jaroslav Jakl

Re: víkendové závody

(Jeseter, 28. 5. 2014 1:50)

Ahoj Jardo,
velice si vážím tvého příspěvku. Na štěky českého človíčka v koutě a pružnost jeho páteře jsem si už zvyknul ......
Snažil jsem se, aby lidé co zařizovali catering, nemuseli své zásoby vozit zpět domů od vody.
Jejich přístupem, přesně tak jak jsi ho ty sám popsal, jsem sám za sebe do budoucna ztratil o jejich služby zájem a všem kterým jsem před závody vychválil chystanou obsluhu se dodatečně omlouvám.
Byl bych rád, kdyby Vláďa v závodech Kfelska 42h pokračoval, ale o svou mlsnou hubu a své přátele se s jídlem postarám sám. Čekat na dva plátky masa více jak 4h mě opravdu nebaví, na polévku přes 2h také ne. A co už vůbec nehodlám přijímat, tak poslouchat že je to vina všeho kolem, jen ne těch co se o catering starali !!! Přesně jak jsi Jardo napsal, lidé od cateringu věděli do čeho jdou, ale trochu si popletli, že mi tam nejsme kvůli nim, ale oni kvůli nám. Více se k dané věci vyjadřovat nebudu a do budoucna se o svou mlsnou hubu postarám sám.

Re: víkendové závody

(Bagr, 28. 5. 2014 7:55)

Jardo jak víš tak já a všichni co se na závodech podíleli jsme okolo rybníka prošli snad stokrát a nikdo nikomu neřekl,že pivo je teplý.A ohledně velikosti porcí,byl jste se někdo podívat jak velké porce se dávali na gril a kolik se toho vypeče.A pokud maso bylo menší tak se k tomu přidal další kus aby porce byla ok.A mrzí mě,že právě ty se ozveš,až 3dny po závodech.Nebo Ivoš,který jedl své jídlo.Vím,že catering zůstal hodně za svou pověsti,ale ve větší míře to bylo způsobeno technickými problémy,lidským faktorem a komunikací. Jsem soudný člověk a to samé očekávám od ostatních tzv. kamarádů.
A další závody nebudou takže už nemusíte nic řešit.

Musím to sem dát.Nádhera

(Bagr, 27. 5. 2014 0:29)

Ty výskoky.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=74mdJUaRNaA

Re: Musím to sem dát.Nádhera

(Jeseter, 27. 5. 2014 13:07)

;-)

Závody

(Bagr, 27. 5. 2014 10:09)

Kfelská 42 hodinovka 
Tak, jak je na Kfelých zvykem,na začátku závodu jsme si všichni připili na zdárný a úspěšný průběh závodu. 
Po vylosovaní lovných stanovišť si závodníci zakrmili a začli lovit. 
Od prvních hodin bylo jasné,že se o první místa poperou 3-4 týmy.První den se do mírného náskoku dostal Marek s Arslanem pronásledovaný týmy Mila s Tomášem,Křivy s Frantou.Na záda jim ještě dýchali kluci z Catany a týmu Jeseter.Jak to na Kfelých bývá rozhoduje každá ulovena ryba.Boj byl napínavý jako vždy,až do poslední minuty.Např. tým Marek s Arslanem v poslední 1/2 hod.ulovenýma 3 rybama přeskočili do té doby na druhém místě přešlapující tým Křivy s Frantou. 
A 5min. před koncem závodu byla ulovena poslední a zároveň nejdelší ryba závodu týmem Catana Rules. 
Konečné výsledky: 
1.místo: Míla a Tomáš 55 ryb 
Marek a Arslan 44 ryb 
Křivy a Franta 41 ryb 
Nejdelší ryba tým Catana 84 cm 
Průměrná délka ulovených ryb byla 69cm. 
Velký dík patří všem zúčastněným týmům za fér závodění. 
Chtěl bych také poděkovat rodině a kamarádům,kteří mi pomáhali s organizací závodu a cateringu. 
Dále:p.Ondekové za krásný sportovní revír,opět přípravený na jedničku a 2 celoroční povolenky pro vítěze. 
A v neposlední řadě Ríšovi Jeseterovi za sponzorování těchto závodů. 
Tak někdy u vody.Bagr a spol. 

KFELY

(bagr, 26. 5. 2014 9:15)

Kfely ?????????
Názory,připomínky,postřehy.?????

Re: KFELY

(Strejdoš Ivoš, 26. 5. 2014 11:05)

Zdravím Vás přátelé rybáři, chci poděkovat Vláďovi za perfektně připravenou akci. Rybník vzorně upraven, ryby ač ve tření při chuti, místa k lovu vybrána zkušeným rybářem a v neposlední řadě obětavá práce rozhodčích po celou dobu závodů. Sám jsem to také dělal, ale jen 24 hodin a tak vím, že to není žádná prdel. Ceny pro vítěze díky sponzorům bohaté a hlavně k užitku. Na jiných závodech se dá vyhrát několik let starý ležák ze skladu, který bych si nekoupil ani náhodou. Vím, že se řešily nějaké problémy okolo občerstvení, ale to jsem jako samozásobitel :-) nepocítil. Ale co je pro mne nejdůležitější. Jsem členem Fish teamu od listopadu a tak jsem pár členů poznal jen v hospůdce. Tentokrát jsem měl poprvé možnost posedět s nimi u vody a parádně si to užil. Ještě jednou Vláďo díky za skvělý víkend.

Re: Re: KFELY

(Jeseter, 26. 5. 2014 11:56)

Super rybačka na parádně zarybněném revíru se zázemím. Poznatek který možná né každý postřehl, ale je to fakt, že při tření ryby prostě berou ....
Na to jak vyhrožovali s počasím, tak nás příroda ušetřila .......
Vláďo, díky za super závody a rovněž dík patří paní Ondekové za zmíněný revír.

Re: Re: Re: KFELY

(Mario, 26. 5. 2014 21:15)

Závody super ,parádní parta,ryby spolupracovaly,počasí na tu bídu vyšlo slušně,akorát mě bolely nohy od těch sprintů kolem rybníka a v neděli jsem měl absťák na ryby ,tak jsem šel chytat na rybníček oranžový karasy


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 | 148 | 149 | 150 | 151 | 152 | 153 | 154 | 155 | 156 | 157 | 158 | 159 | 160 | 161 | 162 | 163 | 164 | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | 177 | 178 | 179 | 180 | 181 | 182 | 183 | 184 | 185 | 186 | 187 | 188 | 189 | 190 | 191 | 192 | 193 | 194 | 195 | 196 | 197 | 198 | 199 | 200 | 201 | 202 | 203 | 204 | 205 | 206 | 207 | 208 | 209 | 210 | 211 | 212 | 213 | 214 | 215 | 216 | 217 | 218 | 219 | 220 | 221 | 222 | 223 | 224 | 225 | 226 | 227 | 228 | 229 | 230 | 231 | 232 | 233 | 234 | 235 | 236 | 237 | 238 | 239 | 240 | 241 | 242 | 243 | 244 | 245 | 246 | 247 | 248 | 249 | 250 | 251 | 252 | 253 | 254 | 255 | 256 | 257 | 258 | 259 | 260 | 261 | 262 | 263 | 264 | 265 | 266 | 267 | 268 | 269 | 270 | 271 | 272 | 273 | 274 | 275 | 276 | 277 | 278 | 279 | 280 | 281 | 282 | 283 | 284 | 285 | 286 | 287 | 288 | 289 | 290 | 291 | 292 | 293 | 294 | 295 | 296 | 297 | 298 | 299 | 300 | 301 | 302 | 303 | 304 | 305 | 306 | 307 | 308 | 309 | 310 | 311 | 312 | 313 | 314

následující »