Jdi na obsah Jdi na menu

Diskuze

 

Diskuze otevřena !                               

Pochvaly vítány....

Připomínky akceptovány ...       

Kritika se zamítá  ...                              

 

 NAŠE MOTO

NECHCEME BÝT NEJLACINĚJŠÍ - CHCEME BÝT NEJKVALITNĚJŠÍ

pro-web.jpg

miklogo.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Hracholusky mini feeder cup - něco na zasmátí a odlehčení...2. díl

(Oťas, 6. 6. 2012 12:09)

Jak si to tak pročítám, hned bych se vrátil na místo činu a pokusil se napravil jednu zásadní chybu...:-)))

Re: Re: Hracholusky mini feeder cup - něco na zasmátí a odlehčení...2. díl

(vata, 6. 6. 2012 14:56)

Jsem absolutně přesvědčen o tom, jak se budeš nesmírně snažit mi překazit páté vítězství v řadě......Už teď se těším na tento souboj, kort, když to nebude jen mezi námi dvěma, pač Dan se dostává do čím dál lepší formy a bude chtít svého taťku převálcovat a jistě i mne ukázat svá záda!!

:-)))))))))))))))))))))))))))))))

další kolo J/M ligy

(Dalis, 3. 6. 2012 12:31)

Ahoj rybáři, J/M liga pokračuje svým dalším závodem který se koná 16.6.2012 od 04:00 - 18:00 hodin na Kfelském rybníku. Doprovodná, kulturně, společensky sportovní akce začíná již v pátek od 18:00 hodin tamtéž :-). Jste vítáni všichni, tak nezapomeňte potrénovat jak v lemtání, tak chytání :-)(s sebou zřejmě budík)... Ukončení celé akce bude vyhlášením a předáním cen v cca 19:00 hodin. Kdo chce může zůstat, pí. Ondeková bude ráda. Čau vydry..

Re: další kolo J/M ligy

(Jeseter, 3. 6. 2012 20:32)

Tak budík si na ráno natáhneme ... Dalils, to znamená, že v pátek si vylosujeme místa a můžeme si zakrmovat, popřípadě si mimo závod i chytat?

Re: Re: další kolo J/M ligy

(Dalis, 4. 6. 2012 12:41)

Obrovská škoda je,že nemůžem závody odstartovat již v pátek večer, závod by mohl být přes noc atraktivnější (v týmu jsou čtyři a přesto se v pátek nikdo nedostaví..). Vylosovat můžem pouze budou-li tam všichni účastníci, takže nejspíše ráno před závodem. A mimo závod chytat můžete...

Re: Re: Re: další kolo J/M ligy

(Oťas, 4. 6. 2012 16:12)

Zdá se, že někteří nepochopili smysl JM ligy.
Tak Já vám to připomenu!!! Cituji ze stránek KAPRUK TEAMU: Především však jde o setkání se s přáteli, pobavení se, soupeření, ale i zábavu u rautu, či občerstvení. Na krámek se totiž všichni nevejdeme. "ZAMYSLETE SE NED TÍM"

Za tým CATANA RULES můžu říct, že tam budeme všichni a už v pátek.

Dalis vše nej... k Tvému svátku :-)))

Re: Re: Re: další kolo J/M ligy

(Vata, 4. 6. 2012 16:30)

Dalis - jak v pátek se NIKDO nedostaví. To je preklep, ne? Na co je tedy ta patecni zahajovací party a kdo na ni prijde, kdyz pises, ze se nikdo nedostaví.
Losovani - start: jo to je skoda, ale pravidla byla stanovena na začátku jasně. Nicméně, ještě jednou opakuji, že tým catana rules může již v pátek - to pro případ, kdyby se něco změnilo.

Re: Re: Re: Re: další kolo J/M ligy

(Jeseter, 4. 6. 2012 16:53)

Termíny nahlášeny před přihlášením a postavením teamů: 12.5; 16.6; 14.7; 18.8; 15.9; tak aby si každý mohl naplánovat pracovní šichty, zástupy za sebe v práci, rodinné záležitosti ....... To je hlavní pilíř kterého se organizátor má pevně držet!!! Tak, aby tím nevznikal pro byť jediného závodníka jakýkoli problém ......... Pakliže se v pátek sejdou ( VŠICHNI ) a dohodnou se jinak, nevidím v tom žádný problé....... Ahoj vydry ;-)

Re: Re: Re: Re: Re: další kolo J/M ligy

(Oťas, 4. 6. 2012 19:05)

Ríšo, Já chápu ty termíny, ale to se hlavně týká všech soutěžících. Já v žádném případě nechci zasahovat do pravidel organizatora. " nepřijedeš, nezávodíš"

A teď se podívej kolik je nás v Jeseter teamu... je nás tam dost co? Tak proč v ten pátek nepříjdou na pokec, na pivko a tak. Nemusí tam být až do rána, to nikdo od nich nechce. Nebo můžou přijet v den závodu. Zaznělo, že se na krámek všichni nevejdeme. Tak v čem je sakra problém...

Ale možná jsem to pochopil špatně já....

Re: Re: Re: Re: Re: Re: další kolo J/M ligy

(Dalis, 4. 6. 2012 19:34)

Každému z Vás zavolám, chápu Vás...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: další kolo J/M ligy

(Jeseter, 4. 6. 2012 23:38)

Ahoj Oťas, volná zábava v pátek a to že Dalis zařídil i volný rybník je super, ale já mluvím o samotných závodech a o tom s čím jste měli problém právě vy s vaším team při minulém zahájení závodu v den kdy to nebylo naplánováno. Byli dány termíny a těch se máme držet, nedohodnouli se všichni jinak. Podotýkám VŠICHNI!!! Protože minule s tím časově měl problém Vata a já ho chápu, počítal s něčím a to se nečekaně změnilo. Tyto závody s náhlou změnou mám problém já i další člen za náš team a příště s tím může mít problé víc lidí. Prostě termíny závodů se předem domluvili s vlastníky revírů a na základě toho se vyvěsily jako pevné datumy pro závodníky. A to by se dle mého názoru mělo dodržet. PS: V našem teamu máme polovinu členů, kteří pracují dle pevných rozpisů služeb a si také musí trochu naplánovat zástup do krámku. Proto se ještě naposledy vracím k samotným, předem domluveným termínům závodu ..............

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: další kolo J/M ligy

(Oťas, 5. 6. 2012 7:09)

Ahoj Ríšo,
ano to máš pravdu, to byl veliký problém. Ale to jsme si s Dalisem už vyřešili.
Ale já nechci řešit sobotní závody (ty jsou daný od 4h do 18h), já řeším páteční akce na které nikdo nechce chodit.
Měli bychom si všichni o tom v klidu popovídat.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: další kolo J/M ligy

(Jeseter, 5. 6. 2012 7:52)

Oťas, řeč opravdu není o pátečním popíjení, tady jsou zkopírovaná slova organizátora: Obrovská škoda je,že nemůžem závody odstartovat již v pátek večer, závod by mohl být přes noc atraktivnější (v týmu jsou čtyři a přesto se v pátek nikdo nedostaví..) Oťas, v pátek se může dostavit ten, kdo má pátek volný a bez povinností. PS: A to že se chytat přez noc nebude, je opravdu škoda, protože rybníky s danými termíny jsem domlouval s paní Ondekovou a Jardou osobně telefonicky a domluva byla založena na již zmíněných datumech a o tom že to jsou 24h. A to že se můžeme v klidu u vody sejít již v pátek, tak jak to každému možnosti umožní, to je už jen na každém, dle jeho možností. Asi by bylo na čase a vhodné otevřeně říct, ze strany organizátora, že se mu původně navržené termíny, na základě kterých se dané teamy postavily a doma a v práci si zařídili volný čas.............z nejakého důvodu přestaly hodit!!! PS: Také chci chytat přez noc a dané datumy byly navrženy pro samotné závody!!! Hrušky a Jablka, Zábava a Závody, už si Oťas rozumíme :-D ?Doprovdná akce v pátek, je bonus a hlavně to je volná zábava na kterou může přijík každý kdo má rád dobře vychlazené pívo a něco k snědku na čerstvém vzduchu.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: další kolo J/M ligy

(Marek, 5. 6. 2012 15:19)

Tak vám mužu říct že jsem to ještě neviděl co jeto za bordel nechapu proč se to pořád mění jednou se stanovily termíny tak nevím proč se to pořád mění myslím že to nemá dlouhé trvání.

Pro Jesetera...reakce na otase

(Vata, 5. 6. 2012 7:25)

Ríšo, catana rules plně respektuje pravidla stanovená organizátorem. Mně a zřejmě i Oťasovi nebylo jasné po přečtění článku Dalibora, že NIKDO nepřijde na zahajovací party. O změně závodů nebyla řeč, snad jen pouze to, že catana může dříve, pokud se něco změní.
Šlo o to, pokud NIKDO nepřijde v pátek, nač ta zahajovací party?? Zbytečné starosti a úsilí organizátora.
Zřejmě je to jen nějaké nedorozumění a slovíčkaření na diskusi....

Re: Pro Jesetera...reakce na otase

(Jeseter, 5. 6. 2012 20:25)

Dle mého názoru, na páteční pařbu dorazí minimálně účastníci samotného závodu a pravda je, že by mohli dorazit i další členové Jeseter teamu. Ale tak už to prostě je, že v každé skupině je tkz pevné jádro .............

Re: Re: Re: Pro Jesetera...reakce na otase

(Jeseter, 6. 6. 2012 8:47)

Ale že nám ta diskuze šlape ........ ;-)

Re: Re: Pro Jesetera...reakce na otase

(Oťas, 6. 6. 2012 7:52)

Ahoj Ríšo, přesně o tohle mi šlo o nic jiného....:-)))

chaos

(bagr, 5. 6. 2012 23:09)

Dva dny jsem tady nebyl na diskuzi a nestačím se divit........:-((((

Hracholusky mini feeder cup - něco na zasmátí a odlehčení...1. díl

(Vata, 5. 6. 2012 7:56)

Minulý týden se ve dnech 31.5.-3.6.2012 uskutečnil již čtvrtý mini feeder cup na Hracholuskách. Jedním ze sponsorů byl tradičně krámek Jeseter, který věnoval věcné ceny, děkujeme.

Středa

Jako první přijíždí na místo díky příznivým pracovním okolnostem Dan Salcman a Já Luboš (dále již ve třetí osobě) o den dříve tj ve středu kolem poledního. První informace od okolních rybářů nejsou nijak pozitivní, Rybám se moc nechce....Navíc poměrně silný západní vítr přes den bude situaci stěžovat.

Hned na úvod, naneštěstí, Dan láme kaprový prut....první den a takový smutný začátek. Na útěchu a rychlé zapomenutí byla ve večerních hodinách otevřena lahvinka rumu a ne jen jedna, která společně s gambáčem způsobila několik zranění na Danovo hlavě a totalní odpadnutí Luboše po celý čtvrtek...

Bilance co ryb se týče za středu byla zoufalá - nic.

Čtvrtek

Ve čtvrtek do vypuknutí závodů jakoby Luboš neexistoval, jeho houpačku Dan ještě stihne zaseknout, ale ryba se na břeh nedívá. Luboš vstává někdy kolem 3-4 odpoledne po spolknutí Ibalginu, kdy se mu konečně udělalo lépe. Dan zdolal jednoho kapříka.

Ve čtvrtek doráží ve stejnou odpolední dobu Ota Salcman, děda Salcman a Jarda Černý. Závody začaly kolem 18 hod. Na břeh se konečně dostávají nějaké rybky, hlavně Otas, ale i Jarda si vytáhl jednoho lysáče...

Čtvrtek senioři sázejí ne na Mikbaits, ale na pivo a Jardovu slivovici, omladina se pekelně soustředila, ale výrazné braní ryb se nedostavilo. Luboš má skore stále 0.

Pátek
Pátek ráno je omladina u vody již ve 4. Nic se nesmělo ponechat náhodě, ví se, jak hrachy dokáží být po ránu štědré...Ale ani ráno nepřineslo zvýšenou aktivitu ryb. Senioři mají těžký den po slivovici a nikam nespechají. Nicméně děda kolem 10 ranní táha lysáče na peletky ryba olihen smrad 45ku. , to už luboš , který stále s nulou tuší, že začíná být zle a hlavně z postele se toho moc nenachytá.... Dan přidává také rybu, Otas v pátek večer má na kontě pet ryb a začal se hodne vzdalovat svým soupeřům. Jeho marine method feeder mix s imitaci kuku od ET byl 100% dobrá volba.

V pátek večer ve 21:30 měl tedy Otas 5 ryb, Dan tuším 1 a senioři po 1 ks. Luboš 0. Situace byla pro luboše opravdu hrozná. Přestože to byly závody a žádný se závodníků nedaroval nikomu nic zadarmo, pořád jsou velcí kamarádi a chlapci nesmírně Luboše podporovali a trpěli s ním za jeho dosavadní 0. Téměř 3 dny bez ryby...Ale i taková dokáže rybařina být.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 | 148 | 149 | 150 | 151 | 152 | 153 | 154 | 155 | 156 | 157 | 158 | 159 | 160 | 161 | 162 | 163 | 164 | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | 177 | 178 | 179 | 180 | 181 | 182 | 183 | 184 | 185 | 186 | 187 | 188 | 189 | 190 | 191 | 192 | 193 | 194 | 195 | 196 | 197 | 198 | 199 | 200 | 201 | 202 | 203 | 204 | 205 | 206 | 207 | 208 | 209 | 210 | 211 | 212 | 213 | 214 | 215 | 216 | 217 | 218 | 219 | 220 | 221 | 222 | 223 | 224 | 225 | 226 | 227 | 228 | 229 | 230 | 231 | 232 | 233 | 234 | 235 | 236 | 237 | 238 | 239 | 240 | 241 | 242 | 243 | 244 | 245 | 246 | 247 | 248 | 249 | 250 | 251 | 252 | 253 | 254 | 255 | 256 | 257 | 258 | 259 | 260 | 261 | 262 | 263 | 264 | 265 | 266 | 267 | 268 | 269 | 270 | 271 | 272 | 273 | 274 | 275 | 276 | 277 | 278 | 279 | 280 | 281 | 282 | 283 | 284 | 285 | 286 | 287 | 288 | 289 | 290 | 291 | 292 | 293 | 294 | 295 | 296 | 297 | 298 | 299 | 300 | 301 | 302 | 303 | 304 | 305 | 306 | 307 | 308 | 309 | 310 | 311 | 312 | 313 | 314

následující »