Jdi na obsah Jdi na menu

Diskuze

 

Diskuze otevřena !                               

Pochvaly vítány....

Připomínky akceptovány ...       

Kritika se zamítá  ...                              

 

 NAŠE MOTO

NECHCEME BÝT NEJLACINĚJŠÍ - CHCEME BÝT NEJKVALITNĚJŠÍ

pro-web.jpg

miklogo.jpg

fox-logo.png

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Trumen show

(vata, 6. 11. 2014 5:16)

Váhal jsem váhal, nechtělo se mi vstoupit do těchto sraček, říkal jsem si, že mi to nestojí za to. Ale cítím něco jako, že bych měl očistit nejen svou osobu, ale i Catana Rules od hoven, které tu na mne někdo nakydal.
Posral jsi to Pepo Jelínku, posral. Neberu ti právo na názor, v dalších řádcích přiznám pochybení, kterého jsem se dopustil, ale to nemění nic na věci, že jsi to totálně posral a za poslední dobu jsi jedna z největších sraček, které jsem kdy potkal.
A ty milý Rudo - ty jdi také do pr..
A ted ta fakta, jak by řekl pan Jelínek.
Začnu hned sponzoringem:
RISA HOLUSKA- Ríšo, mohu tě uklidnit, že tvé ceny tj těsta a sáčky s krmením v hodnotě cca 600-700 Kč byly všechny předány vítězům.
LUBOS HUBAL - Luboši, ty debile, až budeš zase něco dotovat ze svého, tak si vzpomeň na Jelínka a ono tě to přejde, jseš tam asi za litr v minusu
350 kc - darek pro Evicku za rybnik - bude opředán po mém návratu z moravy
300 - naklady pro otase za polevku a ochotu
200 - krabice od dynamitu také někdo musel nakoupit, ty staly 2000, na startovným se vybralo 1800 (je pravda, že mi dal ríša dárek za tento nákup - popky od Mika, ty jsem si nechal, ale místo nich jsem přinesl peletky dynamite baits a krmítkovku)
PAVEL ESNER ELEKTROMONT - 3000,- tyto peníze byly použity na prut s navijákem 3400,- - kdo to asi doplatil, že - Luboš Hubal. Panu Ešnerovi, jsem ukázal příspěvek Jelínka, aby věděl, na koho přispívá. Chtělo se mu zvracet, stejně jako mně.
Propozice, změny termínů, ceny
K 23.9.2014 byli přihlášení 2 lidi - mohl jsem to celé zrušit a nikdo nemohl říct ani popel. Jsem přesvědčen, že by se to nezměnilo ani v půli října, lidi jsou prostě tací jací jsou - o tom by mohl Ríša vyprávět své. Před změnou termínu jsem poslal kolem 50ti sms, vrátily se mi 4sms. Ano Nikolo, i tvému "partakovi" jsem zmenu oznamoval a zvazoval, zda-li si zmenu terminu mohu dovolit - nevyjádřil se. Změnu bych si nedovolil, kdyby bylo přihlášeno dost lidí a ne pohopouhé 2. A i tak jsem hodně váhal. Akorát Ríša Holuška mi volal. Zde je jedno z pochybení, které přiznávám.
Ceny - před závodama jsem zde na diskusi umístil, že závody se budou konat pouze při minimálním počtu a to 11. Zde přiznávám své obrovské pochybení, kdy jsem měl doplnit, že pořadatel si vyhrazuje právo naložit s cenama dle uvážení. Neměl jsem tušení, že jsou okolo mně takový hovna, žil jsem v iluzi, že to dělám pro kamarády a už i samotný název SHOW tomu napovídá. Neměl jsem potuchy, že se tu honí někdo za první cenou.
Na závody se sešlo 9 závodníků - kvota nenaplněna - ano - asi jsem měl před zahájením všechny informovat, že ceny jsou z těch a těch důvodů stanoveny tak a tak. Na diskusi je příspěvek, že se vymyslí něco komorního, že se to bude ladit operativně atd...což se stalo, akorát to nebylo přesně stanoveno - obrovská chyba pořadatele.

Trumen show pokračování

(vata, 6. 11. 2014 5:17)

Kam se poděl prut s navijákem? - V té době jsi už byl Jelínku asi pod vlivem nenažranosti nebo buh ví čím, ale oznámil jsem Vám, že prut s navijákem postupuje do dalších závodů, kdy se naplní kvóta účastníků. Takže je uložen u mne doma, ale musím jej někam uschovat, abych na něj neviděl, při pohledu na něj se mi chce pokaždé z tebe zvracet a odvrací mne od myšlenky dělat v budoucnu ještě nějaké závody a hledat sponzory.
Další věc byla ta, kdy jsem Vás ne žádal, ale cituji "Všechny bych Vás chtěl poprosit o pochopení, že hlavní cena nemůže být z důvodů, které Vám jsou zcela jasné vydána, děkuji moc". To jsi také asi přeslechl a nebo tě to vůbec nezajímalo - zde ale musím přiznat to, že z tvého pohledu ti rozumím -pokud se na to díváš tak, že tě vůbec nezajímá, kolik lidí přišlo, ať si to pořadatel zařídí, jak chce, ale já tu první cenu chci, propozice byly dány jasně, tak ano, máš pravdu, na to nemohu nic říci. Zde se vracím k iluzi, ve které jsem byl, že závody dělám pro kamarády, kolegy z Fish týmu - Kdybych měl dělat závody, kde na propozicích musím psát jako nějaký právník, že si vyhrazuji ta a ta práva, tak bych žádné závody nědělal.
A tím končím tuto diskusi, už se k tomu nebudu vyjadřovat.
Poděkování - Otisovi a Ivošovi za podporu. A také Vládíkovi Bagrisovi, který mne podpořil již před závodama, kde jsem s ním problematiku probíral. Díky Vláďo.
Poděkování Ríšovi Holuškovi za sponzoring, Evičce a Jardovi za rybník, panu Ešnerovi. A dalším, na které jsem zapomněl.
Jo a poděkování patří i Jelínkovi z alekci, kterou mi uštědřil - člověk se pořád učí.

Re: Trumen show

(Strejdoš Ivoš, 6. 11. 2014 8:43)

Ahoj Luboši, vidím, že z příspěvků těch ubožáků ani dospat nemůžeš. Podrobné vyúčtování té akce, které jsi sem pověsil, ani nebylo nutné. Nejen já, ale všichni co mají v hlavě mozek vědí, že taková akce stojí nejen kačky, ale především čas a úsilí pro to, aby se pár kamarádů pobavilo. No a pro sráče typu Jelínka, či Rudy to je zbytečné. Obávám se, že je zajímá jen a pouze vlastní prospěch. Luboši nenech se otrávit a už plánuj další akci. Mám pro Tebe takový malý návrh, mohu-li. Udělej to tak nějak po vojensku. Jistě si mnozí z nás pamatují vojenské odměny. 1. cena- Pochvala před rozvinutou bojovou zástavou
2. cena- Pochvala před nastoupenou jednotkou
3. cena- Pochvala před nastartovanou vétřieskou
A hned máš vyřešené i sponzory. Ríša jistě rád zapůjčí zástavu Jeseter týmu, jednotka se sejde a protože vétřiesku budeš špatně shánět nabízím alternativu: Nastartované Volvo by mělo stačit a máš dalšího sponzora. :-)) Jen to proboha nezapomeň dát do propozic, aby se někdo necítil podveden. No a prudiči typu Pepy a jemu podobných se budou střílet za vlastizradu. No a pokud se na tu akci někdo přihlásí, tak si buď jistej, že to bude kamarád. No to bylo pár plků pro odlehčení ale závěrem bych Ti Luboši Vatanene rád ještě jednou poděkoval za tu snahu nás pobavit.

Re: Re: Trumen show

(Jeseter, 6. 11. 2014 11:53)

Vauuuuu, tady to jede ........ :-D
Trochu se v té smršti strácím, ale jestli jsem to správně pochopil, tak hlavní cenu organizátor pro vítěze stáhnul až při samotném vyhlášení vítěze?
Jestli se pletu, tak se omlouvám. Ale pokud závodník zaplatí startovné s tím že bojuje o uvedené ceny, tak se nedivím Pepovo dojmu, jakožto vítěze. Ruku na srdce, asi bys to tak cítil i ty Luboši a každý z nás.
Z komentáře Luboše je vidět, že své pochybení uznává.
Celé to degraduje použitý slovník a osobní napadání, šlo si to vyjasnit bez urážek. Ale emoce umí s člověkem zapumpovat, sám to znám.
A když tak může veřejně mluvit i náš pan prezident, tak co klucí od vody ... :-D
Pravda je, že stahování cen po zaplacení startovného, proběhnutí závodů, by se opravdu nemělo.
Svůj názor píši jakožto řadový rybář a příležitostný účastník závodů.
PS: Snad se do mě nepustíte jako piraně .... :-D

Zavody

(bagr, 6. 11. 2014 9:31)

Tak vidíš,Vatanene a pak pořádej závody.Mám stejný dilema jako ty.Pořádat závody nebo nepořádat.Toť Hamletovské dilema.Jinak tě naprosto chápu a stojím za tebou kolego pořadateli.

Listopadový trumen show sobota 25.10.2014

(vata, 14. 10. 2014 14:09)

Vážení přátelé
za pár dní by se měl uskutečnit jednodenní závod Trumen Feeder show (25.10.2014). O víkendu jsem vyzvedl poslední várku cen na krámku Jeseter. Drtšťková polévka od Otíka bude :-)
:-( Jelikož se k dnešnímu dni přihlásilo pouze 6 účastníků zájezdu viz níže, jsem donucen ač velice nerad zde napsat, že se závody uskuteční pouze při minimální počtu a to 11. Věřím, že již přihlášení kamarádi tomuto kroku plně rozumí, doufám však, že nic takového jako storno závodu nebudeme muset řešit. Nicméně, pokud by se tak stalo, my Catana Rules OTAS, DEDA, DAN a má maličkost i s polévkou a dobrou náladou budeme, ať už závody proběhnou či nikoliv. EŠUSY S SEBOU!!!

Oťas
Děda Salcman
Dan Salcman
Bagr
Mario
Ivoš

Re: Listopadový trumen show sobota 25.10.2014

(Mario, 14. 10. 2014 16:20)

Přihlášený jsou samý zoufalci,to bude masakr

Re: Re: Listopadový trumen show sobota 25.10.2014

(Oťas, 14. 10. 2014 20:30)

A o tom, to je...:-))))
Gratuluji Vám hoši k labské paní parmě, já letos nemám ani jednu :-((((

Re: Re: Listopadový trumen show sobota 25.10.2014

(Strejdoš Ivoš, 20. 10. 2014 19:38)

Zdravím Vaťase a vznáším dotaz. Marně zde vyhlížím nějaké zprávy o osudu sobotní trumen show. Byl bych i pro, že pokud se nepřihlásí dostatečný počet závodníků, stanovit startovné pro již přihlášené na takovou částku, aby akce byla rentabilní.

Re: Re: Listopadový trumen show sobota 25.10.2014

(Strejdoš Ivoš, 20. 10. 2014 19:39)

Zdravím Vaťase a vznáším dotaz. Marně zde vyhlížím nějaké zprávy o osudu sobotní trumen show. Byl bych i pro, že pokud se nepřihlásí dostatečný počet závodníků, stanovit startovné pro již přihlášené na takovou částku, aby akce byla rentabilní.

Re: Listopadový trumen show sobota 25.10.2014

(vata, 14. 10. 2014 21:47)

Dnes přidal svou účast obhájce minulého ročníku Pepíno z Merklína, který má letos obrovskou formu..Sestřelího někdo? To je rukavice hozená do šemberka..

Re: Re: Listopadový trumen show sobota 25.10.2014

(Brbule, 20. 10. 2014 20:21)

Nic nerušte, jednou jste se do toho pustili, tak bojujte ! Držíme palce :-)

Re: Listopadový trumen show sobota 25.10.2014

(Vata, 21. 10. 2014 8:16)

Ahoj Brbulko a Ivoši!
Jak je zde nedávno mnou psáno "my Catana Rules na rybníku budeme" :-) za všech okolností.
A co se Ivošovo správné poznámky týče - těžko říci, kolik lidí nakonec dorazí, počet přihlášených je stále stejný, nic se nezměnilo.
Závody v žádném případě rušit nebudeme a pokud Vás/Nás bude málo, tak na místě vymyslíme něco operativního komorně laděného :-))

Re: Re: Listopadový trumen show sobota 25.10.2014

(Brbule, 21. 10. 2014 10:39)

Komorně laděného ?
To budou určitě i kvalitní archivní moky .... škoda že už mám sobotní odpoledne nabité :-))))))))

Re: Re: Re: Listopadový trumen show sobota 25.10.2014

(vata, 21. 10. 2014 14:48)

ještě že začínáme brzo ráno a po obědě konec :-)))

Re: Re: Re: Re: Listopadový trumen show sobota 25.10.2014

(Oťas, 21. 10. 2014 21:00)

Budějovičák Dan, také přijede a bude vyprávět veselé historky z první pitvy okouna říčního. Fuj, až mám z toho husí kůži... :-)))

Re: Re: Re: Re: Re: Listopadový trumen show sobota 25.10.2014

(Brbule, 22. 10. 2014 10:44)

Někdo dopoledne chytat, jiný muset být na krámku :-))

Re: Re: Re: Re: Re: Listopadový trumen show sobota 25.10.2014

(Nikolka, 23. 10. 2014 23:02)

Ahojky tak budou ty závody? hlásím se i já a Tomino,taky jedem. Takže nás je už dosti ne? :)))

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Listopadový trumen show sobota 25.10.2014

(vata, 24. 10. 2014 6:48)

závody budou v každém případě, ikdyž je stále málo lidí - ale to zde bylo několikrát psáno...:-)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Listopadový trumen show sobota 25.10.2014

(Brbule, 24. 10. 2014 10:46)

Lidí je dost, nevymejšlet a konat ! :-))


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 | 148 | 149 | 150 | 151 | 152 | 153 | 154 | 155 | 156 | 157 | 158 | 159 | 160 | 161 | 162 | 163 | 164 | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | 177 | 178 | 179 | 180 | 181 | 182 | 183 | 184 | 185 | 186 | 187 | 188 | 189 | 190 | 191 | 192 | 193 | 194 | 195 | 196 | 197 | 198 | 199 | 200 | 201 | 202 | 203 | 204 | 205 | 206 | 207 | 208 | 209 | 210 | 211 | 212 | 213 | 214 | 215 | 216 | 217 | 218 | 219 | 220 | 221 | 222 | 223 | 224 | 225 | 226 | 227 | 228 | 229 | 230 | 231 | 232 | 233 | 234 | 235 | 236 | 237 | 238 | 239 | 240 | 241 | 242 | 243 | 244 | 245 | 246 | 247 | 248 | 249 | 250 | 251 | 252 | 253 | 254 | 255 | 256 | 257 | 258 | 259 | 260 | 261 | 262 | 263 | 264 | 265 | 266 | 267 | 268 | 269 | 270 | 271 | 272 | 273 | 274 | 275 | 276 | 277 | 278 | 279 | 280 | 281 | 282 | 283 | 284 | 285 | 286 | 287 | 288 | 289 | 290 | 291 | 292 | 293 | 294 | 295 | 296 | 297 | 298 | 299 | 300 | 301 | 302 | 303 | 304 | 305 | 306 | 307 | 308 | 309 | 310 | 311 | 312 | 313 | 314 | 315 | 316 | 317 | 318 | 319 | 320 | 321 | 322 | 323 | 324 | 325 | 326 | 327

následující »