Jdi na obsah Jdi na menu

Diskuze

 

Diskuze otevřena !                               

Pochvaly vítány....

Připomínky akceptovány ...       

Kritika se zamítá  ...                              

 

 NAŠE MOTO

NECHCEME BÝT NEJLACINĚJŠÍ - CHCEME BÝT NEJKVALITNĚJŠÍ

pro-web.jpg

miklogo.jpg

fox-logo.png

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Trumen show a hospůdka

(Nikolka, 11. 11. 2014 16:27)

No tak jsem se sem dostala konečně a když to tady vidím,tak mi je z toho na nic!! Jako chtěla jsem se domluvit s Oťasem a pomoct mu při pořádání závodů a nebo se do toho vrhnout sama,ale je mi tady z toho na nic! Radši se tu budete hádat a nebudete vděčný za to,že má někdo úsilí vůbec pro vás/nás něco dělat! Měli by jsme být jedna parta a né si navzájem podrážet nohy! třeba to že se cena stáhla během závodů..ano není to nejlepší řešení,ale zase díky počtu účastníků a startovnému,které bylo jako nic si myslím,že ceny odpovídali! a já i když jsem nic nevyhrála,ale krásné 5 místo mě potěšilo..tak jsem byla velice ráda,že jsme se sešli u vody a ne řešit pak za pc nějaké kecy! Napsat umí každej,ale říct to do očí to už ne že?! radši bych jsem napsala aspoň nějaký report ze závodů co? :) Ať tu je něco kladného! Příští závody se na vás těším a nehádejte se! Něco vymyslíme a pokud budete chtít určitě se ráda pořádání nějakých závodů účastním a pomohu! Hlavně neztratit tu chuť k tomu! A ano tak šup dáme závody s hodnotnýma cenama jako mají třeba na slovensku,ale startovné tomu bude odpovídat a to tam mají třeba cca 5.000,-, když budete chtít hrát o pruty a echoloty a bivaky není problém.... ale směšných 200kč však je to jen pro zábavu a i malá výhra by měla potěšit! Tak se vzpamatujte! A já děkuji Oťasovi a Lubošovi a všem co se na tom podíleli za krásně strávený den! A ozvěte se,jestli budete chtít pomáhat,nebo se do toho opřu sama! :)))


Hospůdka: Docela mě mrzí,že se hospůdka nekonala a já si na to vzala volno. A už to zase svědčí o vaší inteligenci! Prostě se nebudu ptát proč je to tam nebo tam a nemůže to být tam a v ten den... a jednoduše,když budu mít čas,tak příjdu a pobavím se se svýma kamarádama a budu vděčná za to že je mohu vidět a když mi to nevyjde,tak hold si na to vyhraním čas další měsíc! Ale myslím,že víte už asi delší dobu že je to každý první čtvrtek v hospůdce v Děpoltovicích,tak bylo dosti času si na to ten čas najít a néé mít kecy kolem toho! S vámi tak něco vymýšlet! Je mi z toho opravdu na nic já se tomu Ríšovi nedivím,že pro vás nechce nic dělat (až tedy na vyjímky). Ríšo,kašli na to stanoví se den v měsíci a hospoda a prostě buď někdo přijde a nebo se sejdeme v malém počtu no což,tak nás bude míň,ale pivečko si dáme stejně :) A dál už bych to neřešila,pak se pozná kdo o to stojí a kdo ne! A kdo ne,tak ty bych vyházela,zakázala vstup a konec! Takovýhle lidi nejsou v týmu za potřebí!! :( :(

Re: Trumen show a hospůdka

(Mario, 11. 11. 2014 18:37)

Krásně a jednoduše napsáno

Re: Re: Trumen show a hospůdka

(Oťas, 11. 11. 2014 19:36)

:-)))

Re: Re: Re: Trumen show a hospůdka

(Jeseter, 11. 11. 2014 20:51)

Lidé budou mit vždy potřebu rozebírat uplynulá dění. O to víc ve virtuální komunikaci. To ale neznamená, že se budeme odepisovat a jak jsem psal, handlivě se zatracovat, pakliže si jeden druhého vážíme. Celé je to jen o slušné komunikaci i když každý má jiný názor. Snahou Luboše, zcela určitě není cílem dělat něco, z čeho by byl někdo zklamaný. Stalo se a věrím že kdyby ho napadlo že to může mít i takový dopad, postupoval by jinak. Diskuze od toho je a je jen na každém z nás, jakým směrem se ubírá. Nádech, výdech jde se dál ....
PS: Je dobre se zkusit na věc kouknout ze všech stran a chtí pochopit všechny strany, tak aby se podobným situacím předešlo.

Re: Re: Trumen show a hospůdka

(Nikolka, 11. 11. 2014 20:28)

:) :)

SLEVY a AKCE - STÁLÁ NABÍDKA

(Krámek Jeseter, 10. 11. 2014 15:23)

Stálá nabídka na krámku JESETER
Feedrařská nabídka - kup si proutek SHIMANO nebo SPORTEX + naviják a jako dárek od nás TOP krmné směsi DYNAMITE BAITS v hodnotě cca 300kč ;-)

Kaprařská nabídka - při koupi 2KS kaprařských prutů SPORTEX + futrál SPORTEX na pruty, SLEVA 15% na navijáky SHIMANO.
AKCE PLATÍ NA VYBRANÉ ZBOŽÍ

SLEDUJ SEKCI SLEVY A AKCE na horní liště ;-)

Re: SLEVY a AKCE - STÁLÁ NABÍDKA

(Krámek Jeseter, 11. 11. 2014 8:42)

Čistíme sklad DYMAMITE BAITS
nakup boilie, pelety, booster, dipy, krmné směsi
v hodnotě 3.000kč a získáš 20% SLEVU
AKCE platí do vyprodání zásob

Re: Re: SLEVY a AKCE - STÁLÁ NABÍDKA

(Krámek Jeseter, 11. 11. 2014 9:17)

SLEDUJ SEKCI SLEVY A AKCE na horní liště ;-)

NOVINKY 2015 DYNAMITE BEITS a SHIMANO

(Krámek Jeseter, 10. 11. 2014 14:19)

Již na krámku JESETER ;-)

Místní vztek

(Marek Sapík, 6. 11. 2014 21:59)

Ahoj všem. Doufám, že nikomu nebude vadit můj názor. Po přečtení vaší diskuze ohledně závodů a rozčilení se na Pepu Jelínka si myslím, že jste zbytečně ujeli. Na Pepovo dotazu a vyjádření se k vyhlašování vítěze a předání ceny nevidím nic špatného. Žádný ,, SRAČKY " jak tady někteří píšete jsem v jeho zprávě neviděl. Pouhý dotaz. A upřímně řečeno s ním musím souhlasit. Závody byly jednou odstartovány pořadatelem s možností vyhrát tu a tu cenu tak nevidím důvod , proč mu nebyla předána hlavní výhra, která byla před, v průběhu a na konci závodu stanovena. Taky jsem typ člověka, který chce na závodech vyhrát a ne se jen zúčastnit a kdyby mi někdo na bedně oznámil, sorry, dostaneš jen tohle, tak ho tam pošlu do . . . . . . ! Sečteno a podtrženo - Pepovo dotaz nikoho nemohl urazit, spíše poučit z hrubé chyby pořadatele. Promiň Lubo, ale vylil sis vztek úplně zbytečné a svou chybu si sám uznal.

Re: Místní vztek

(Marek Sapík, 7. 11. 2014 14:44)

A jen ještě na zamyšlenou. I kdyby se cena v dobré víře přesunula do dalšího závodu, co se stane, když se zúčastní stejný, nebo menší počet soutěžících?
To se opět stáhne cena ... ???
Jak k tomu pak přijde Pepa??? A Ivoši, nazývat Pepu zvolenými výrazy, ohledně pěněz a nenažraností, mi přijde také nešťastné, protože z celé Lubošovo diskuze je cítit, že právě kvůli málo vybranému startovnému, byla cena stažena. To ale není vinou zúčastněných závodníků a Pepy vůbec ne. To sám pořadatel by se měl zamyslet proč mu přišlo tak málo lidí a svou ztrátu by měl vzít na sebe a ne popravit ty kteří se jeho závodů zúčastnilil.
Pořadatel by měl ceny určené pro stanovený závod v tomto závodě rozdat.
PS: Jestli si pořadatel chce zachovat svou tvář, tak aby mu příště na závody někdo přijel, měl by dodatečně cenu předat a své pochybení k Pepovi napravit s tím, že urážlivá slova vezme zpět.
Doufej v to že Pepa tvou omluvu přijme a třeba bude mít chuť na tvých závodech obhajovat své vítěztví.

Re: Re: Místní vztek

(Oťas, 7. 11. 2014 22:00)

Ahoj Máro, promiň, ale to nebyl dotaz. On prachsprostě Vatisovi vrazil kudlu do zad a pošpinil tak Catanu Rules. A to mu asi neodpustíme.

Re: Re: Re: Místní vztek

(Brbule, 8. 11. 2014 12:55)

Otíku, a co když je to naopak ? Co když jste vrazili kudlu do zad vy Pepovi tím, že jste mu nedali cenu za první místo ? A pak ještě druhou, aby to nebylo málo, tím, co zde bylo řečeno ? Vím, že je těžké uznat chybu, chce to hodně potlačit emoce ublíženého já a ne každý to umí. A co si budeme povídat, tu chybu jste udělali hlavně tím, že jste stáhli cenu ze závodu, pro který byla určena. Neznám žádné sportovní klání, kde by svou ztrátu pořadatel kompenzoval stažením cen zúčastněným závodníkům, kterých byste si naopak jako pořadatelé měli vážit. Je mi z toho tady trochu smutno. Možná trochu víc. To, jací jsme my, se odráží v tom, jaká je společnost. Připomíná mi to tady politiku, která je přesně v tom stavu, v jakém je tato diskuze. Vím, že s každým dalším článkem proti vám, se vám bude chyba uznávat hůř. Ale kdo ví, třeba nakonec překonáte sami sebe a budete se opět moci scházet u vody jako dřív, jako přátelé.

Re: Re: Re: Re: Místní vztek

(Jeseter, 8. 11. 2014 18:25)

Věřím, že pořadatel cenu stáhnul v dobrém úmyslu, tak jak píše, do dalšího závodu.
Můj názor, fatální organizační chyba a jako přihlášený závodník bych na to nikdy nepřistoupil. Ceny pro stanovený závod, patří závodníkům v daném závodě. A na pořadateli je, aby mu na příští závod dorazilo více závodníků.
Na druhou stranu remcat po závodech, také není gůt, ale postavit se přesile není jednoduché a málo kdo má na to koule.
Pepovo vyjádření zde je naprosto v pořádku a od toho diskuze je. Stačilo slušně pořadatelem odpovědět, protože i nás co jsem tam nebyli, tak celá věc o závodě zajímá. Už jen pro to, zda se příště přihlásit, či ne .....
Faktem je, že tam kde pořadatel nakládá s cenami podle počtu přítomných závodníků, vyvolává jistou dávku nejistoty a nedůvěru v samotný závod. Což asi pořadatele nenapadlo, při kroku který udělal.
Závodník si vybere z několika závodů, připravuje se, vyhradí si čas a pak je pouze nemile překvapen. Tento krok jednoznačně degraduje samotný závod a akci pořadatelem pořádanou.
Chybovat je lidské a není důvod zatracovat se navzájem, ale z chyb a to nejen vlastních by jsme se měli ponaučit. Věřím, že pořadatel vezme celou věc za správný konec a s vítězem Pepou vše urovná a že na dalších závodech se sejdeme v co největším počtu s přátelskou náladou. A jestli mě paměť neklame, tak bych si rád zachytal proti Pepovi, který je již po druhé vítězem těchto závodů.
A to že lidé za zády remcají ..... ??? To mě by z toho musel bouchnout c...t vy drbny jedny pavlačový :-D :-D :-D
V Pepovo případě to byla pouze ne úplně lichotivá odezva na nepodařený krok organizátora a mohla přijít od kohokoliv koho by se to přímo ze závodníků týkalo.
Blíží se konec roku, tak na sebe buďme hodní, nebo si pro nás přijde čert :-D
PS: Věřím, že organizátor udělal vše v dobré víře. Kdo nic nedělá, nic nezkazí ;-)

Re: Re: Re: Re: Re: Místní vztek

(Dan, 10. 11. 2014 11:55)

Ahoj,
vím, že sem moc nepíšu, ale už musím.....
Ještě než se začaly závody, myslím tím přípravu a tak, Lubošovi se přihlásilo sotva pár lidí. Chtěl se na to vykašlat, ale byl přemluven, ať to nedělá. V té době sem i Luboš napsal, že se závody eventuálně pozmění a budou probíhat takřka v "přátelském duchu".
Když došlo na závody, sešlo se nás "závodníků" cca 9. POZOR! Před zahájením závodu se Luboš všech zeptal, jestli někomu vadí, kdyby se pozměnily ceny vzhledem k počtu závodníků. Nikdo, podotýkám nikdo, se neozval, každý řekl, že je to rozumné a že to chápe.
Jestli s tím měl někdo (Josef Jelínek) problém, měl to říct na začátku a Luboš (Catana Rules) by nemohl říct ani popel a prut by byl součástí 1. ceny.
Upřímně Pepo, vůbec se mi nelíbí co jsi udělal, nečekal jsem to. Jak jsem řekl, měl jsi to říct hned před začátkem závodu.
Luboši, tobě děkuju, že jsi závod nezrušil a těším se, až se sejdeme na dalších závodech. Věřím, že to není jednoduché dělat něco pro lidi s dobrým úmyslem, financuješ to z části ze svého a pak dostat takovou "kudlu do zad". Vždyť víš, vždy se najde někdo, komu se nezavděčíš a kdo na tebe bude kydat špínu. A většinou to je někdo, od koho to nečekáš.

Petrův zdar

Ebro ŘÍJEN 2014

(Jeseter , 1. 11. 2014 11:29)

Ahoj kamarádi, rybáři, právě jsem se vrátil z hraduuuu ... :-D jasně že ne z hradu, co bych tam dělal, hradil, vládnul .... :-D ???
Ne, ne, z další povedené výpravy ala Rio di Ebro.
Už mi po vás začínalo být smutno.
Jdu zpracovat pár nej fotek a poté se i více rozepíši.
Petrův zdar, Jeseter

Re: Ebro ŘÍJEN 2014

(Strejdoš Ivoš, 1. 11. 2014 15:50)

Zdravím Tě Ríšo a vítám opět doma, Ty úlovky jsou fantastický, velká gratulace !!! Už se těším až nám v hospůdce povyprávíš. Až se zabydlíš a dostaneš do pracovního tempa mohl by jsi to svolat, co říkáš?

Re: Re: Ebro ŘÍJEN 2014

(Jeseter, 2. 11. 2014 8:23)

Ahoj Ivoši,
fotky ještě přidám a přidám popisky. Listopad je tady a tak uz je čas i na čtvrteční hospůdku, vždy v první čtvrtek v měsíci.
Pouze se asi přesuneme do Karlových Varů, ale to ještě tady upřesnim.

Re: Re: Re: Ebro ŘÍJEN 2014

(Jeseter, 2. 11. 2014 22:07)

Spočteno a podtrženo,
podzimní výprava začala tak, že jsme málem nevyjeli, ale nevzdali jsem to a nakonec místo v 10h jsme vyjeli až 15h. Cesta utíkala v pohodě a se čtyř hodinovým spánkem jsme dorazili na místo ve 12 hodin. Po dobu našeho pobytu, nám až na jeden půl den svítilo sluníčko s teplotami kolem 30°C, takže koupačky s ryba byly super zážitek.
Ryby kousaly a tak se nám s Pepou alias Kremrolí, podařilo zdolat několik krásných ryb.
Začnu Kremrolí
Celkem: Kaprů 13ks/163,49kg/1174cm průměrná váha 12,57kg
Nej Kapři 104cm/19.4kg
97cm/17,0kg
104cm/15,9kg
Celkem Sumců 4ks; 220cm; 190cm; 162cm; 115cm
Na úplně první Pepovo rybářskou výpravu, kde se prvních třicet minut učil nahazovat a druhou půl hoďku vázat návazce, celkem grandiózní výkon ;-)

Také jsem nezahálel a po pravdě jsem poprvé nachytal více jak ten koho jsem kdy vzal s sebou k vodě .... :-D

Celkem Kaprů 29ks/370,6kg/2600cm průměrná váha 12,77kg
Nej Kapři 102cm/17,3kg
98cm/16,8kg
98cm/16,4kg
Celkem Sumců 4ks 230cm; 227cm; 220cm; 125cm
Tím jsem si posunul laťku u Sumců a už teď se těším na další cestu na Ebro ;-)

Re: Re: Re: Re: Ebro ŘÍJEN 2014

(bagr, 3. 11. 2014 0:51)

Velká gratulace.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 | 148 | 149 | 150 | 151 | 152 | 153 | 154 | 155 | 156 | 157 | 158 | 159 | 160 | 161 | 162 | 163 | 164 | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | 177 | 178 | 179 | 180 | 181 | 182 | 183 | 184 | 185 | 186 | 187 | 188 | 189 | 190 | 191 | 192 | 193 | 194 | 195 | 196 | 197 | 198 | 199 | 200 | 201 | 202 | 203 | 204 | 205 | 206 | 207 | 208 | 209 | 210 | 211 | 212 | 213 | 214 | 215 | 216 | 217 | 218 | 219 | 220 | 221 | 222 | 223 | 224 | 225 | 226 | 227 | 228 | 229 | 230 | 231 | 232 | 233 | 234 | 235 | 236 | 237 | 238 | 239 | 240 | 241 | 242 | 243 | 244 | 245 | 246 | 247 | 248 | 249 | 250 | 251 | 252 | 253 | 254 | 255 | 256 | 257 | 258 | 259 | 260 | 261 | 262 | 263 | 264 | 265 | 266 | 267 | 268 | 269 | 270 | 271 | 272 | 273 | 274 | 275 | 276 | 277 | 278 | 279 | 280 | 281 | 282 | 283 | 284 | 285 | 286 | 287 | 288 | 289 | 290 | 291 | 292 | 293 | 294 | 295 | 296 | 297 | 298 | 299 | 300 | 301 | 302 | 303 | 304 | 305 | 306 | 307 | 308 | 309 | 310 | 311 | 312 | 313 | 314 | 315 | 316 | 317 | 318 | 319 | 320 | 321 | 322 | 323 | 324 | 325 | 326 | 327 | 328 | 329 | 330 | 331 | 332 | 333

následující »