Jdi na obsah Jdi na menu

Diskuze

 

Diskuze otevřena !                               

Pochvaly vítány....

Připomínky akceptovány ...       

Kritika se zamítá  ...                              

 

 NAŠE MOTO

NECHCEME BÝT NEJLACINĚJŠÍ - CHCEME BÝT NEJKVALITNĚJŠÍ

pro-web.jpg

miklogo.jpg

fox-logo.png

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: SLEVY a AKCE - STÁLÁ NABÍDKA

(Krámek Jeseter, 11. 11. 2014 9:17)

SLEDUJ SEKCI SLEVY A AKCE na horní liště ;-)

NOVINKY 2015 DYNAMITE BEITS a SHIMANO

(Krámek Jeseter, 10. 11. 2014 14:19)

Již na krámku JESETER ;-)

Místní vztek

(Marek Sapík, 6. 11. 2014 21:59)

Ahoj všem. Doufám, že nikomu nebude vadit můj názor. Po přečtení vaší diskuze ohledně závodů a rozčilení se na Pepu Jelínka si myslím, že jste zbytečně ujeli. Na Pepovo dotazu a vyjádření se k vyhlašování vítěze a předání ceny nevidím nic špatného. Žádný ,, SRAČKY " jak tady někteří píšete jsem v jeho zprávě neviděl. Pouhý dotaz. A upřímně řečeno s ním musím souhlasit. Závody byly jednou odstartovány pořadatelem s možností vyhrát tu a tu cenu tak nevidím důvod , proč mu nebyla předána hlavní výhra, která byla před, v průběhu a na konci závodu stanovena. Taky jsem typ člověka, který chce na závodech vyhrát a ne se jen zúčastnit a kdyby mi někdo na bedně oznámil, sorry, dostaneš jen tohle, tak ho tam pošlu do . . . . . . ! Sečteno a podtrženo - Pepovo dotaz nikoho nemohl urazit, spíše poučit z hrubé chyby pořadatele. Promiň Lubo, ale vylil sis vztek úplně zbytečné a svou chybu si sám uznal.

Re: Místní vztek

(Marek Sapík, 7. 11. 2014 14:44)

A jen ještě na zamyšlenou. I kdyby se cena v dobré víře přesunula do dalšího závodu, co se stane, když se zúčastní stejný, nebo menší počet soutěžících?
To se opět stáhne cena ... ???
Jak k tomu pak přijde Pepa??? A Ivoši, nazývat Pepu zvolenými výrazy, ohledně pěněz a nenažraností, mi přijde také nešťastné, protože z celé Lubošovo diskuze je cítit, že právě kvůli málo vybranému startovnému, byla cena stažena. To ale není vinou zúčastněných závodníků a Pepy vůbec ne. To sám pořadatel by se měl zamyslet proč mu přišlo tak málo lidí a svou ztrátu by měl vzít na sebe a ne popravit ty kteří se jeho závodů zúčastnilil.
Pořadatel by měl ceny určené pro stanovený závod v tomto závodě rozdat.
PS: Jestli si pořadatel chce zachovat svou tvář, tak aby mu příště na závody někdo přijel, měl by dodatečně cenu předat a své pochybení k Pepovi napravit s tím, že urážlivá slova vezme zpět.
Doufej v to že Pepa tvou omluvu přijme a třeba bude mít chuť na tvých závodech obhajovat své vítěztví.

Re: Re: Místní vztek

(Oťas, 7. 11. 2014 22:00)

Ahoj Máro, promiň, ale to nebyl dotaz. On prachsprostě Vatisovi vrazil kudlu do zad a pošpinil tak Catanu Rules. A to mu asi neodpustíme.

Re: Re: Re: Místní vztek

(Brbule, 8. 11. 2014 12:55)

Otíku, a co když je to naopak ? Co když jste vrazili kudlu do zad vy Pepovi tím, že jste mu nedali cenu za první místo ? A pak ještě druhou, aby to nebylo málo, tím, co zde bylo řečeno ? Vím, že je těžké uznat chybu, chce to hodně potlačit emoce ublíženého já a ne každý to umí. A co si budeme povídat, tu chybu jste udělali hlavně tím, že jste stáhli cenu ze závodu, pro který byla určena. Neznám žádné sportovní klání, kde by svou ztrátu pořadatel kompenzoval stažením cen zúčastněným závodníkům, kterých byste si naopak jako pořadatelé měli vážit. Je mi z toho tady trochu smutno. Možná trochu víc. To, jací jsme my, se odráží v tom, jaká je společnost. Připomíná mi to tady politiku, která je přesně v tom stavu, v jakém je tato diskuze. Vím, že s každým dalším článkem proti vám, se vám bude chyba uznávat hůř. Ale kdo ví, třeba nakonec překonáte sami sebe a budete se opět moci scházet u vody jako dřív, jako přátelé.

Re: Re: Re: Re: Místní vztek

(Jeseter, 8. 11. 2014 18:25)

Věřím, že pořadatel cenu stáhnul v dobrém úmyslu, tak jak píše, do dalšího závodu.
Můj názor, fatální organizační chyba a jako přihlášený závodník bych na to nikdy nepřistoupil. Ceny pro stanovený závod, patří závodníkům v daném závodě. A na pořadateli je, aby mu na příští závod dorazilo více závodníků.
Na druhou stranu remcat po závodech, také není gůt, ale postavit se přesile není jednoduché a málo kdo má na to koule.
Pepovo vyjádření zde je naprosto v pořádku a od toho diskuze je. Stačilo slušně pořadatelem odpovědět, protože i nás co jsem tam nebyli, tak celá věc o závodě zajímá. Už jen pro to, zda se příště přihlásit, či ne .....
Faktem je, že tam kde pořadatel nakládá s cenami podle počtu přítomných závodníků, vyvolává jistou dávku nejistoty a nedůvěru v samotný závod. Což asi pořadatele nenapadlo, při kroku který udělal.
Závodník si vybere z několika závodů, připravuje se, vyhradí si čas a pak je pouze nemile překvapen. Tento krok jednoznačně degraduje samotný závod a akci pořadatelem pořádanou.
Chybovat je lidské a není důvod zatracovat se navzájem, ale z chyb a to nejen vlastních by jsme se měli ponaučit. Věřím, že pořadatel vezme celou věc za správný konec a s vítězem Pepou vše urovná a že na dalších závodech se sejdeme v co největším počtu s přátelskou náladou. A jestli mě paměť neklame, tak bych si rád zachytal proti Pepovi, který je již po druhé vítězem těchto závodů.
A to že lidé za zády remcají ..... ??? To mě by z toho musel bouchnout c...t vy drbny jedny pavlačový :-D :-D :-D
V Pepovo případě to byla pouze ne úplně lichotivá odezva na nepodařený krok organizátora a mohla přijít od kohokoliv koho by se to přímo ze závodníků týkalo.
Blíží se konec roku, tak na sebe buďme hodní, nebo si pro nás přijde čert :-D
PS: Věřím, že organizátor udělal vše v dobré víře. Kdo nic nedělá, nic nezkazí ;-)

Re: Re: Re: Re: Re: Místní vztek

(Dan, 10. 11. 2014 11:55)

Ahoj,
vím, že sem moc nepíšu, ale už musím.....
Ještě než se začaly závody, myslím tím přípravu a tak, Lubošovi se přihlásilo sotva pár lidí. Chtěl se na to vykašlat, ale byl přemluven, ať to nedělá. V té době sem i Luboš napsal, že se závody eventuálně pozmění a budou probíhat takřka v "přátelském duchu".
Když došlo na závody, sešlo se nás "závodníků" cca 9. POZOR! Před zahájením závodu se Luboš všech zeptal, jestli někomu vadí, kdyby se pozměnily ceny vzhledem k počtu závodníků. Nikdo, podotýkám nikdo, se neozval, každý řekl, že je to rozumné a že to chápe.
Jestli s tím měl někdo (Josef Jelínek) problém, měl to říct na začátku a Luboš (Catana Rules) by nemohl říct ani popel a prut by byl součástí 1. ceny.
Upřímně Pepo, vůbec se mi nelíbí co jsi udělal, nečekal jsem to. Jak jsem řekl, měl jsi to říct hned před začátkem závodu.
Luboši, tobě děkuju, že jsi závod nezrušil a těším se, až se sejdeme na dalších závodech. Věřím, že to není jednoduché dělat něco pro lidi s dobrým úmyslem, financuješ to z části ze svého a pak dostat takovou "kudlu do zad". Vždyť víš, vždy se najde někdo, komu se nezavděčíš a kdo na tebe bude kydat špínu. A většinou to je někdo, od koho to nečekáš.

Petrův zdar

Ebro ŘÍJEN 2014

(Jeseter , 1. 11. 2014 11:29)

Ahoj kamarádi, rybáři, právě jsem se vrátil z hraduuuu ... :-D jasně že ne z hradu, co bych tam dělal, hradil, vládnul .... :-D ???
Ne, ne, z další povedené výpravy ala Rio di Ebro.
Už mi po vás začínalo být smutno.
Jdu zpracovat pár nej fotek a poté se i více rozepíši.
Petrův zdar, Jeseter

Re: Ebro ŘÍJEN 2014

(Strejdoš Ivoš, 1. 11. 2014 15:50)

Zdravím Tě Ríšo a vítám opět doma, Ty úlovky jsou fantastický, velká gratulace !!! Už se těším až nám v hospůdce povyprávíš. Až se zabydlíš a dostaneš do pracovního tempa mohl by jsi to svolat, co říkáš?

Re: Re: Ebro ŘÍJEN 2014

(Jeseter, 2. 11. 2014 8:23)

Ahoj Ivoši,
fotky ještě přidám a přidám popisky. Listopad je tady a tak uz je čas i na čtvrteční hospůdku, vždy v první čtvrtek v měsíci.
Pouze se asi přesuneme do Karlových Varů, ale to ještě tady upřesnim.

Re: Re: Re: Ebro ŘÍJEN 2014

(Jeseter, 2. 11. 2014 22:07)

Spočteno a podtrženo,
podzimní výprava začala tak, že jsme málem nevyjeli, ale nevzdali jsem to a nakonec místo v 10h jsme vyjeli až 15h. Cesta utíkala v pohodě a se čtyř hodinovým spánkem jsme dorazili na místo ve 12 hodin. Po dobu našeho pobytu, nám až na jeden půl den svítilo sluníčko s teplotami kolem 30°C, takže koupačky s ryba byly super zážitek.
Ryby kousaly a tak se nám s Pepou alias Kremrolí, podařilo zdolat několik krásných ryb.
Začnu Kremrolí
Celkem: Kaprů 13ks/163,49kg/1174cm průměrná váha 12,57kg
Nej Kapři 104cm/19.4kg
97cm/17,0kg
104cm/15,9kg
Celkem Sumců 4ks; 220cm; 190cm; 162cm; 115cm
Na úplně první Pepovo rybářskou výpravu, kde se prvních třicet minut učil nahazovat a druhou půl hoďku vázat návazce, celkem grandiózní výkon ;-)

Také jsem nezahálel a po pravdě jsem poprvé nachytal více jak ten koho jsem kdy vzal s sebou k vodě .... :-D

Celkem Kaprů 29ks/370,6kg/2600cm průměrná váha 12,77kg
Nej Kapři 102cm/17,3kg
98cm/16,8kg
98cm/16,4kg
Celkem Sumců 4ks 230cm; 227cm; 220cm; 125cm
Tím jsem si posunul laťku u Sumců a už teď se těším na další cestu na Ebro ;-)

Re: Re: Re: Re: Ebro ŘÍJEN 2014

(bagr, 3. 11. 2014 0:51)

Velká gratulace.

Re: Re: Re: Re: Re: Ebro ŘÍJEN 2014

(Martin, 3. 11. 2014 13:36)

Také srdečně gratuluji k úlovkům, nesčetněkrát jsem si na vás vzpomněl... :)

Re: Re: Re: Re: Ebro ŘÍJEN 2014

(m.mráz, 3. 11. 2014 18:34)

Pěkně,tak to je hodně dobrá práce!!

Re: Re: Re: Re: Re: Ebro ŘÍJEN 2014

(Oťas, 3. 11. 2014 19:30)

Krásná práce, moc pěkný ryby...:-))))

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ebro ŘÍJEN 2014

(Jeseter, 3. 11. 2014 19:49)

;-)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ebro ŘÍJEN 2014

(Pepa, 5. 11. 2014 15:26)

Děkuji za doporučení celé výbavy, na lehátu ve spacáku se mi spalo líp jak doma. V rybářském náčiní se moc nevyznám, ale zdolané ryby na pruty SPORTEX FBC 366/2,75lb vypovídaji o kvalitě a funkčnosti. Nejvíce mi je provětral sumec 220cm. Při asistenci Richarda, kdy jsem se bál co si k proutku můžu dovolit, ještě teď slyším Ríšu, opři se do toho, on si stejně vezme sám a že si bral, jsem fousáče ke břehu dostal po 40 minutách krásného souboje. Kapři se také nestyděli. A to mi jště Richard ukáza na fotografiich jak pruty vypadají při náhozu se 120g olovem.
To celé ve spolupráci s navijáky SHIMANO.
Nejvíc mě dorazil pohled na sumcový prut SPORTEX pří razantním záběru od sumce. Nikdy bych nevěřil co se s těmi pruty děje a jak fungují.
Ještě jednou Ríšo díky za funkční zboží a parádní zážitky od vody, už teď se těším na další výpravu.
Teď už rybář Pepa.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ebro ŘÍJEN 2014

(Jeseter, 6. 11. 2014 18:56)

;-)

Jeden názor z mnoha...

(Brbule, 6. 11. 2014 13:06)

Váhala jsem váhala, nechtělo se mi vstoupit do těchto sraček, říkala jsem si, že mi to nestojí za to :-) trochu parodie ....
Ale cítím něco jako, že bych se měla zastat kluka, co chodí k nám na krám, vždy se všeho a rád účastní, nikdy se s nikým nedohaduje, neřeší a i když pro někoho může vypadat jako tichý podivín, je to slušný kluk.
Nejsem rybářka, závodů se nezúčastňuji, když, tak pouze jako návštěva a donáška toho, co chybí, či něčeho pečeného, takže si řeknete, proč se k tomu vůbec vyjadřuji.
Role zástupce Richarda na krámu mi však velí přispět s názorem do fóra a nedělat, že se nic neděje.
Diskuze je od slova diskutovat a jelikož jste chlapi, je více než na snadě, že se objeví i slova peprnější a nikdo to většinou až zas tak neřeší.
V tomto případě, však jsou až moc ostrá a myslím, že zbytečná.
Pokud opravdu hlavní cena byla stažena až v průběhu závodů, je nasnadě, že by mělo být nahlas řečeno proč a nemusí se kolem toho křičet ani hudrat.
Vata měl k tomu svůj důvod, který mohl v klidu přednést a kdo by chtěl, pochopil by, kdo ne, tak se s tím nic nenadělá.
Možná sis Luboši Pepovo dotaz vzal moc osobně, když to tady čtu, neznělo to jako výčitka, pouze zazněl dotaz a na dotaz měla přijít odpověď.
Berete si to moc osobně a zbytečně.
Myslím, že je lepší se zeptat a dostat odpověď, než za zády dělat drby a řešit proč a co. K tomu si každý dodá své a za chvíli by se to stejně dostalo na přestřel a pak by to bylo to o horší.
Pepík mi psal hned po závodech, že obhájil a byl spokojený se závody a velice je chválil. To, že nedostal cenu, pro kterou si v uvozovkách šel, tak jako všichni závodníci, vůbec neřešil a kdybych se to nedozvěděla ze stránek, vůbec bych to nevěděla.
Takže to opravdu celé vnímám tak, že mu to pouze leželo v hlavě a zřejmě přeslechl zmiňovaný fakt, že se cena přesouvá na jiný závod a prostě se zeptal.
Sami víte od sebe, kolik z vás řeší věci hned na rovinu na místě a kolik z vás si pak naopak doma říká, že se měl zachovat tak, či onak.
Ruku na srdce, jeden z mála, kdo se umí ozvat hned je Richard a ten tam bohužel nebyl.
Takže nechte emoce odeznít, věřím, že jste Pepu pouze špatně pochopili, nepsal ten dotaz proti Vatovi ani teamu Catana, ale psal ho sám za sebe, jako někdo, kdo je zklamaný, že nedostal to, pro co si přišel.
Myslím, že Pepa ani nikdo z vás nechodí na závody pouze kvůli cenám, ale proto, abyste se viděli, popili a užili hezký čas u vody. Ale co si budeme nalhávat. každý z vás chce v hloubi duše vyhrát a každý z vás se těší na ceny, které s každým závodem souvisí. A každý z vás by byl zklamaný, kdyby vyhrál a nedostal to, co měl. Jde jen o to, kolik z vás je ochotno to nahlas přiznat.
Richard psal u svého příspěvku, že doufá, že se na něj nesesypete.
Já se ničeho takového nebojím. Vy víte, jaká jsem a já vím, jací jste vy.
Jediné, co je podstatné je, abychom se k sobě uměli chovat slušně i přesto, že spolu nemusíme souhlasit.
Hezký den« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 | 148 | 149 | 150 | 151 | 152 | 153 | 154 | 155 | 156 | 157 | 158 | 159 | 160 | 161 | 162 | 163 | 164 | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | 177 | 178 | 179 | 180 | 181 | 182 | 183 | 184 | 185 | 186 | 187 | 188 | 189 | 190 | 191 | 192 | 193 | 194 | 195 | 196 | 197 | 198 | 199 | 200 | 201 | 202 | 203 | 204 | 205 | 206 | 207 | 208 | 209 | 210 | 211 | 212 | 213 | 214 | 215 | 216 | 217 | 218 | 219 | 220 | 221 | 222 | 223 | 224 | 225 | 226 | 227 | 228 | 229 | 230 | 231 | 232 | 233 | 234 | 235 | 236 | 237 | 238 | 239 | 240 | 241 | 242 | 243 | 244 | 245 | 246 | 247 | 248 | 249 | 250 | 251 | 252 | 253 | 254 | 255 | 256 | 257 | 258 | 259 | 260 | 261 | 262 | 263 | 264 | 265 | 266 | 267 | 268 | 269 | 270 | 271 | 272 | 273 | 274 | 275 | 276 | 277 | 278 | 279 | 280 | 281 | 282 | 283 | 284 | 285 | 286 | 287 | 288 | 289 | 290 | 291 | 292 | 293 | 294 | 295 | 296 | 297 | 298 | 299 | 300 | 301 | 302 | 303 | 304 | 305 | 306 | 307 | 308 | 309 | 310 | 311 | 312 | 313 | 314 | 315 | 316 | 317 | 318 | 319 | 320 | 321 | 322 | 323 | 324 | 325 | 326 | 327

následující »